kursy aromaterapii

Olejki eteryczne – jak używać bezpiecznie, czyli wyjaśniam to, co trudne.

Zaawansowane treści podane w prostej formie. Zapisz się na kurs, jeśli chcesz poznać podstawy aromaterapii (klinicznej i domowej), aby troszczyć się o siebie i bliskich.

Nauczę Cię rozróżniać olejki eteryczne i zachować dystans do deklaracji marketingowych sprzedawców olejków. Wyjaśniam różne trudne kwestie i pokazuję, jak kierować się głową, wybierając olejki do aromaterapii (i nie tylko).

 

Ten kurs ma budowę modułową, część 1 jest bezpłatna!

Część 1

Podstawy.
Załóż konto i zaloguj się, dostęp uzyskasz automatycznie. Jeśli masz już konto, wystarczy się zalogować

Cena: 0 zł

Część 2

Który olejek wybrać?
Cena: 69 zł

Część 3

Zmysł węchu i drogi oddechowe. Podstawy anatomii, neurologii, kompozycji perfum i mieszanek.


Cena: 269 zł

Część 4

Aplikacja substancji aromatycznych na skórę. Aromadermatologia - ta część jest w przygotowaniu, dostęp wiosną 2022.

Przewidywana cena: 390 zł

Dlaczego akurat ten kurs?

Dzielenie się wiedzą to to, co lubię najbardziej, a kiedy to robię, nie idę na skróty. Dlatego ten kurs równie dobrze mógłby nazywać się kursem  aromaterapii (klinicznej) z elementami perfumerii naturalnej.

To kurs dla każdego, kto już dzisiaj dostrzega potencjał olejków eterycznych i chce poruszać się wśród nich z większą pewnością siebie.Tylko od Ciebie zależy, ile czasu poświęcisz na kurs.

Dołącz już dziś do

0
uczestników kursu

i skorzystaj z letnich praktyk
"Powtórka z Aromaterapii"

“Powtórka z Aromaterapii” to spotkania online, w czasie których omawiamy kolejne lekcje pierwszej części kursu “Olejki eteryczne – jak używać bezpiecznie, wąchamy i łączymy olejki eteryczne. To okazja do zadania pytań i praktyki. Daty spotkań znajdziesz w kalendarzu strony (kliknij tutaj).

Jak zapisać się na “Powtórkę z Aromaterapii”? To proste. Wystarczy, że zapiszesz się na bezpłatną pierwszą część kursu “Olejki eteryczne – jak używać bezpiecznie”, a informacje o dostępie do lekcji online “Powtórka z Aromaterapii” otrzymasz mailowo.